Jak wykorzystać pozytywny wpływ kolorów na jakość naszego życia cz.4​

Kolor szary w domu i w biurze

odpręża, wycisza i uspokaja. W nadmiarze może jednak powodować izolację i smutek. Kolor szary jest doskonały jako tło dla innych bardziej stymulujących kolorów, redukując ich nadmierne oddziaływanie. Utrzymanie całych pomieszczeń w kolorze szarym wpływa na obniżenie wydajności i kreatywności.

Kolor  biały w domu i w biurze

zapewnia równowagę i poprawę pracy układu immunologicznego a także poprawia trzeźwe i logiczne myślenie, koncentrację i zachęca do porządku. Jest doskonałą bazą do łączenia z innymi intensywniejszymi kolorami. Szczególnie polecany jest na kolor sufitów. Biel powiększa optycznie przestrzeń i dodaje optymizmu.

Kolor czarny w domu i w biurze

Stosowany w odpowiednich dawkach wycisza i dodaje pewności siebie, należy go jednak ograniczyć do drobnych dodatków. W domu wprowadza atmosferę tajemniczości. W biurze barwa ta podkreśla autorytet i kompetencje.

Otaczające nas kolory stymulują jakość i efektywność naszych działań we wszystkich dziedzinach życia. Właściwie dobrane wpływają na szczęście w życiu prywatnym, sukcesy w życiu zawodowym, a co za tym idzie na poczucie własnej wartości, spełnienia i sensu życia. Jaki jest Wasz ulubiony kolor ściany?

Biuro handlowe:

tel: 577-250-100

e-mail: soarco@soarco.pl

Zakład produkcyjny:
Jakubów k. Mińska
Mazowieckiego