Techniczna strona systemu OVER

Każdy z nas kupując meble chciałby mieć zestaw dobrze wyglądający, a zarazem funkcjonalny. Ta druga cecha kojarzy nam się głównie z wygodą i brakiem wystających elementów tworzących bałagan na biurku czy w szafie. Mowa tutaj o kablach doprowadzających różnorodne media...

Czytaj więcej

Jak wykorzystać pozytywny wpływ kolorów na jakość naszego życia cz.4

Na koniec przedstawiamy kolory najczęściej wykorzystywane w naszych domach i biurach. Przeczytajcie jak na nas wpływają.

Czytaj więcej

Jak wykorzystać pozytywny wpływ kolorów na jakość naszego życia cz.3

Kolory mogą nas inspirować. Kolory mogą uspokajać. Kolory mogą dodawać nam energii lub dyscyplinować. Przed wyborem koloru ściany lub dodatków zastanówmy się jaki efekt chcemy osiągnąć. Jak chcemy wpłynąć na siebie, domowników czy pracowników?

Czytaj więcej

EMPLOYER BRANDING

Czy budowanie marki pracodawcy (tzw. employer branding) jest potrzebne? Jak obniżyć koszty w firmie i zmniejszyć rotacje pracowników? Jak ergonomiczne i nowoczesne biuro może wpłynąć na wzrost przychodów w Twojej firmie?

Czytaj więcej

Jak wykorzystać pozytywny wpływ kolorów na jakość naszego życia cz.2

W poprzednim artykule omówiliśmy wpływ koloru zielonego, różowego, fioletowego i niebieskiego na nasze samopoczucie i efektywność pracy. Przede wszystkim są to kolory uspokajające i pozwalające wypocząć po ciężkim i stresującym dniu.

Czytaj więcej

Jak wykorzystać pozytywny wpływ kolorów na jakość naszego życia cz.1

Kolory to wibrująca energia, która dociera do mózgu za pośrednictwem komórek światłoczułych znajdujących się w oku. Mózg przez całe nasze życie nieustannie się zmienia i adaptuje, reagując na bodźce zewnętrzne. Wieloletnie badania udowodniły, że dzięki właściwemu doborowi otaczających nas kolorów możemy pobudzać wybrane obszary mózgu odpowiedzialne za konkretny typ działań. Źle dobrane kolory mogą również działać destrukcyjnie na naszą kondycję fizyczną i psychiczną. Oznacza to jedno, na pewno nie pozostajemy obojętni wobec otaczających nas kolorów.

Czytaj więcej

Biuro handlowe:

tel: 577-250-100

e-mail: soarco@soarco.pl

Zakład produkcyjny:
Jakubów k. Mińska
Mazowieckiego